WallMuralia Blog

Obrazy na płótnie - drukowane dekoracje

Obraz na płótnie ptaki

Obrazy drukowane na płótnie canvas kojarzą nam się przede wszystkim z dekoracją, dzięki której możemy tradycyjne zdjęcie zamienić na obraz. Faktycznie, dzięki technologii nadruku cyfrowego można w ten sposób tworzyć piękne foto obrazy na płótnie, przedstawiające nasze ulubione zdjęcie.

Zalety szklanych obrazów canvas

Jednak drukowanie zdjęć to nie jedyna zaleta obrazów na płótnie canvas. Równie pięknie wyglądają drukowane motywy rysowane czy też malowane. Wszelkiego rodzaju szkice, rysunki czy obrazy można również z powodzeniem zamienić na drukowany obraz na płótnie. Nadruk cyfrowy pozwala nie tylko odwzorować każdy najdrobniejszy szczegół rysunku czy obrazu, ale również takie elementy jak cienie czy pociągnięcia pędzlem. Możemy w ten sposób ozdobić ścianę drukowanym obrazem na płótnie, który wygląda jak tradycyjny obraz.

Inną ważną zaletą drukowanych obrazów jest fakt, że dowolny motyw można nadrukować w najróżniejszych rozmiarach i formatach. Obrazy mogą być poziome, pionowe czy kwadratowe. Rozmiary zamawianego obrazu na płótnie również można wybrać w zależności od potrzeb i miejsca na ścianie.  Ograniczeniami są jedynie jakość wzoru, z którego robiony jest nadruk oraz jego orientacja.

Obraz na płótnie naciągnięty jest na blejtramę i taki produkt jest już gotową dekoracją, którą można powiesić na ścianie. Takie rozwiązanie sprawdza się w większości pomieszczeń. Obraz wygląda imponująco i pasuje do wystroju. Jeżeli jednak chcemy utrzymać pomieszczenie w stylu retro czy vintage obraz canvas można dodatkowo oprawić w dowolne, tradycyjne ramy, tworząc w ten sposób piękną, trwałą i klasyczną dekorację.

Zapraszamy do naszych galerii obrazów na płótnie canvas »

 

Może zainteresują Cię także wpisy:

Dekoracje na szkle - nowoczesny design

 

Czytaj także: