WallMuralia Blog

Blog WallMuralia

04.11.2019

Przepis na nowoczesną kuchnię

Panel kuchenny ze szkła z motywem owocu pomarańczy pod wodą to idealny przykład nowoczesnego designu. Błyszczące, hartowane szkło wygląda na ścianie zupełnie inaczej niż znana już wszystkim glazura.
Najwyższa jakość nadruku sprawia, że wybrany przez nas obraz wygląda jak żywy.

więcej
23.07.2019

Obrazy na płótnie - drukowane dekoracje

Obrazy drukowane na płótnie canvas kojarzą nam się przede wszystkim z dekoracją, dzięki której możemy tradycyjne zdjęcie zamienić na obraz. Jednak drukowanie zdjęć to nie jedyna zaleta obrazów na płótnie canvas. Równie pięknie wyglądają drukowane motywy rysowane czy też malowane.

więcej
16.07.2019

Dekoracje na szkle – nowoczesny design

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

więcej
09.07.2019

Zegary na szkle – ciekawa alternatywa

Wraz z rosnącym dostępem do zegarów i ich popularnością zaczęto również produkować ich rozmaite odmiany, które stały się stałym elementem dekoracji naszych ścian i mebli. Jednym z najnowocześniejszych elementów dekoracji są ścienne zegary na szkle.

więcej
02.07.2019

Szklane panele do kuchni - efekt WOW

Jak zagospodarować część kuchenną, żeby współgrała ona z salonem, nie dominowała nad nim, a jednocześnie była piękna i niebanalna. Naprzeciw wychodzą nam nowoczesne formy dekoracji, takie jak panel szklany do kuchni - niedrogie rozwiązanie i łatwe w montażu

więcej