WallMuralia Blog

Blog WallMuralia strona 3

03.04.2020

Jak wybrać fototapetę na drzwi do małych pomieszczeń?

Aranżacja niewielkiego pomieszczenia to duże wyzwanie. Zarówno wybór mebli, dodatków, jak i fototapety na drzwi powinien być starannie przemyślany. Chodzi o to, aby przede wszystkim nie zagracić małego pokoju przy jednoczenym optycznym powiększeniu przestrzeni. 

więcej
20.03.2020

Najpopularniejsze motywy na kuchennych panelach szklanych

Kuchnia stanowi prawdziwe serce większości domów oraz mieszkań. To tam z miłością przygotowujemy codzienne posiłki dla siebie i całej rodziny. Dlatego, aby jeszcze bardziej umilić sobie gotowanie, wielu z nas decyduje się na wyraziste pogodne dekoracje w tym pomieszczeniu. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się jakie szklane dekoracje do kuchni są obecnie najmodniejsze.

więcej
31.01.2020

Pomysł na romantyczny wystrój wnętrz

Jesteś ciekaw, co można wymyślić na walentynki? Zastanawiasz się co zrobić by dobrze wypaść na spotkaniu? A może myślisz nad odpowiednim prezentem? Przede wszystkim, zadbaj o odpowiednią aranżację wnętrza. Walentynki to miłość, serca, kwiaty i wszystko co kojarzy nam się z romantycznością.
Odpowiedni wystrój możesz osiągnąć dzięki wielu nowoczesnym dekoracjom ściennym.

więcej
31.12.2019

Najmodniejsze trendy wystroju wnętrz w roku 2020

Nowoczesne dekoracje odgrywają bardzo ważną rolę jeśli chcemy by nasze wnętrza były zgodne z trendami. Warto spędzić trochę czasu i wybrać te, które będą pasować najlepiej. Znajdą one zastosowanie w każdym pomieszczeniu, nie tylko jako dekoracja, ale także jako użyteczny przedmiot codziennego użytku, np szklana deska do krojenia.

więcej
29.11.2019

Boże Narodzenie – pomysły na prezent i dekoracje domu!

 

Zawsze zastanawiamy się w jaki sposób możemy przygotować nasz dom na ten wyjątkowy czas.
Ważna jest dla nas tradycja – chcemy żeby Święta przyniosły ze sobą te jedyne w swoim rodzaju uczucia.

 

więcej
04.11.2019

Przepis na nowoczesną kuchnię

Panel kuchenny ze szkła z motywem owocu pomarańczy pod wodą to idealny przykład nowoczesnego designu. Błyszczące, hartowane szkło wygląda na ścianie zupełnie inaczej niż znana już wszystkim glazura.
Najwyższa jakość nadruku sprawia, że wybrany przez nas obraz wygląda jak żywy.

więcej
23.07.2019

Obrazy na płótnie - drukowane dekoracje

Obrazy drukowane na płótnie canvas kojarzą nam się przede wszystkim z dekoracją, dzięki której możemy tradycyjne zdjęcie zamienić na obraz. Jednak drukowanie zdjęć to nie jedyna zaleta obrazów na płótnie canvas. Równie pięknie wyglądają drukowane motywy rysowane czy też malowane.

więcej
16.07.2019

Dekoracje na szkle – nowoczesny design

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

więcej