Blog WallMuralia strona 4

10.09.2020

Zalety szkła zamiast płytek w kuchni, czyli szklane panele kuchenne

Po celá desetiletí jsme byli zvyklí na kuchyňské stěny obložené keramickými obklady. Mohlo by se zdát, že je to ideální řešení pro každý domov. A i když se nám všem tento typ provedení líbí, existují mnohem lepší řešení.

więcej
04.08.2020

Jak rozmieścić obrazy na ścianie?

Wystrój wnętrz to prawdziwa sztuka. Każde pomieszczenie rządzi się swoimi prawami. Warto jednak urządzać poszczególne pokoje w ogólnie spójnej koncepcji dla całego mieszkania. Wybór podłóg, mebli, koloru ścian czy dekoracji stanowi niemałe wyzwanie.

więcej
13.07.2020

Jak zrobić remont mieszkania? Sprawdzone, niedrogie sposoby na piękną i modną aranżację

Tani remont mieszkania? Brzmi jak paradoks, a tymczasem nowe, ale budżetowe aranżacje kuchni czy salonu to trend ostatnich lat. Miłośnicy modnych wnętrz coraz chętniej sięgają po rozwiązania, które przy niewielkim koszcie robią wielkie wrażenie.

więcej
22.06.2020

Najczęściej pomijane miejsca w kuchni, które warto udekorować

Kuchnia stanowi często prawdziwe serce wielu domów. To tam spędzamy czas na wspólnym gotowaniu, jedzeniu czy rozmowach przy porannej kawie… W trosce o pogodny wystrój i zarazem miłą atmosferę w kuchni, powinniśmy zadbać o estetyczne dekoracje tego pomieszczenia. W niniejszym artykule zaprezentujemy łatwe i nieoczywiste rozwiązania, które rozświetlą każdą kuchnię!

więcej
08.06.2020

Obrazy drukowane na płótnie idealne dla klasycznych wnętrz

Zdarza się, że ściany pięknie urządzonych mieszkań niestety często świecą pustkami. To niewykorzystany potencjał, ponieważ umeblowanie domu to nie wszystko – ściany również domagają się odpowiedniego ozdobienia. Tym sposobem wprowadzimy dodatkowe kolory do naszego życia. Jeżeli chcesz zawiesić oko na czymś ciekawym, najlepiej w tym celu zawiesić estetyczny foto obraz na ścianie!

więcej
27.05.2020

Jaki zegar do kuchni i jadalni - 5 sprawdzonych propozycji

Kuchnia i jadalnia to pomieszczenia, które powinny pobudzać nasz apetyt. Z tego powodu ich aranżacja jest niezwykle ważna. Dodatki takie jak serwetki, obrus, zegar na ścianę czy zasłony mają ogromne znaczenie. Dodają stylu, ożywiają wnętrze i poprawiają humor. 

więcej
22.05.2020

Pomysły na niecodzienną dekorację łazienki

Odrobina luksusu każdemu się należy, dlatego łazienka powinna być urządzona w taki sposób, aby jej wystrój odprężał i relaksował po ciężkim dniu. Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienną dekorację łazienki, dobrze trafiłeś.

więcej
24.04.2020

Dekoracje ścienne z własnych zdjęć – co najczęściej wybieramy?

Nie ma nic piękniejszego niż możliwość powrotu do wspomnień, które wywołują w nas pozytywne emocje. Zdjęcia są więc jak zamknięte wspomnienia. Z tego powodu bardzo często trafiają nie tylko do albumów, ale także na ścianę, w postaci multiramek lub obrazów na płótnie.

więcej