WallMuralia Blog

Blog WallMuralia strona 4

31.12.2019

Najmodniejsze trendy wystroju wnętrz w roku 2020

Fascynacja starożytną Grecją i Rzymem to jeden z trendów wnętrzarskich roku 2020. Dowodem na to jest ogromna ilość nowoczesnych dekoracji właśnie w tym stylu dostępna na wielu pokazach.

więcej
18.12.2019

Boże Narodzenie – pomysły na prezent i dekoracje domu!

Zawsze zastanawiamy się w jaki sposób możemy przygotować nasz dom na ten wyjątkowy czas. Ważna jest dla nas tradycja – chcemy żeby Święta przyniosły ze sobą te jedyne w swoim rodzaju uczucia. Silnie zrytualizowane mają swoją atmosferę, za którą tęsknimy i którą co roku staramy się odtworzyć.

więcej
12.11.2019

Przepis na nowoczesną kuchnię

Szklane panele do kuchni ze wzorami owoców, napojów i innych pokarmów to typ dekoracji, który powinien pojawić się w każdym domu. Zgodnie z obecnie obowiązującymi trendami, na naszych szklanych panelach kuchennych znajdziecie wiele motywów z soczystą, zdrową żywnością.

więcej
23.07.2019

Obrazy na płótnie - drukowane dekoracje

Obrazy drukowane na płótnie canvas kojarzą nam się przede wszystkim z dekoracją, dzięki której możemy tradycyjne zdjęcie zamienić na obraz. Faktycznie, dzięki technologii nadruku cyfrowego można w ten sposób tworzyć piękne foto obrazy na płótnie, przedstawiające nasze ulubione zdjęcie.

więcej
16.07.2019

Dekoracje na szkle – nowoczesny design

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. Do tego akcenty metalu czy szkła. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

więcej
09.07.2019

Zegary na szkle – ciekawa alternatywa

Wraz z rosnącym dostępem do zegarów i ich popularnością zaczęto również produkować ich rozmaite odmiany, które stały się stałym elementem dekoracji naszych ścian i mebli. Jednym z najnowocześniejszych elementów dekoracji są ścienne zegary na szkle.

więcej
02.07.2019

Szklane panele do kuchni - efekt WOW

Kto ma salon z aneksem kuchennym, zwykle staje przed poważnym wyzwaniem: kuchnia jest częścią dużego pokoju, w którym panuje jakiś styl, ład i porządek. Jak więc zagospodarować część kuchenną, żeby współgrała ona z salonem, nie dominowała nad nim, a jednocześnie była piękna i niebanalna.

więcej