Dla klienta Płatność i dostawa

Płatność i dostawa ze sklepu Wallmuralia

W WALLMURALIA dajemy Ci możliwość wyboru wygodnego dla Ciebie sposobu płatności, a zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem sprawdzonych i bezpiecznych firm kurierskich.

Nasza oferta obejmuje produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie. Czas realizacji zlecenia wynosi od 5 do 6 dni roboczych liczonych od potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Wszystkie produkty drukujemy sami, nie mamy ich gotowych, dlatego potrzebujemy kilka dni na produkcję ;)
Składając zamówienie masz do wyboru kilka opcji płatności


PAYU - szybka i bezpieczna płatność internetowa z dowolnego banku lub karty kredytowej. Po wybraniu tej metody zostaniesz przekierowany na stronę logowania swojego banku. Po zrealizowaniu płatności środki od razu pojawią się na naszym koncie.


Płatność za pobraniem - za zamówienie możesz zapłacić także bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera GLS. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu dla kuriera.


Przelew tradycyjny - płatności możesz dokonać także przelewem tradycyjnym na konto. Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o. Ul. Skalna 121 43-100 Tychy 93 1140 2004 0000 3702 7549 0180


Zamówienie wysyłane jest za pośrednictwem firm kurierskich. Każda przesyłka jest estetycznie i bezpiecznie zapakowana. Koszty przesyłki wyliczane są podczas składania zamówienia i automatycznie doliczane do jego kosztów. Wysokość kosztów dostawy zależy od zamówienia - ilości oraz wielkości zamówionych produktów.