Szklane panele do kuchni 100x50 cm

Mamy coraz piękniejsze kuchnie, a w nich nowe, niespotykane dawniej dekoracje. Ostatnio coraz częściej decydujemy się ozdabiać w kuchni ściany przy pomocy szklanych paneli kuchennych. Niezależnie od tego, czy ściana ma powierzchnię pokrytą farbą, czy płytkami, można na niej umieścić szklane panele kuchenne z dowolnie wybranym wzorem. Taki panel może radykalnie zmienić wystrój całej kuchni, zwłaszcza jeśli jest ona niewielkich rozmiarów.
Najczęściej umieszcza się szklany panel kuchenny między blatem kuchennym, a wiszącą szafką, gdzie często powierzchnia ściany jest niewykorzystana. Fakt, że jest to dekoracja wykonana ze szkła, podnosi tylko jej walor użytkowy: łatwo go umyć. Ze względu na rodzaj pomieszczenia jest to ważna pozytywna cecha. Można oczywiście przykleić szklany panel kuchenny w innym miejscu i nie tylko w poziomie, ale i pionowo. Zwykle kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie królują szafki jednobarwne, a podłoga kolorystycznie współgra z szafkami lub kafelkom na ścianie. Wprowadzenie nowego efektu kolorystycznego w postaci szklanych paneli kuchennych przełamią monotonię i sprawią, że cała kuchnia nabierze nowego wyrazu.

Przeglądaj wszystkie szklane panele kuchenne. Pozostałe rozmiary: panele 100x70, panele 120x60, panele 125x50, panele 140x70