WallMuralia Blog

Zegary na szkle – ciekawa alternatywa

Dawniej zegar był wyznacznikiem zamożności i prestiżu. Mogli sobie na niego pozwolić bogaci mieszczanie, szlachta i arystokracja. Wisiał zwykle w salonie, był piękny, stylowy, zazwyczaj w drewnianej obudowie albo stał na komodzie lub kominku. Z czasem stał się powszechny i oczywiście niezbędny.

Wraz z rosnącym dostępem do zegarów i ich popularnością zaczęto również produkować ich rozmaite odmiany, które stały się stałym elementem dekoracji naszych ścian i mebli. Jednym z najnowocześniejszych elementów dekoracji są ścienne zegary na szkle. Produkt, który łączy użyteczność z elegancją i nowoczesnym designem. Każdy zgodzi się z tym, że zegary są ciekawą dekoracją. Ich różnorodność sprawia, że każda forma znajdzie swojego amatora. Nie można więc powiedzieć, że szklane zegary są najpiękniejsze. Każdy ma inny gust. Na pewno jednak są fajną alternatywą dla tradycyjnych zegarów.

Po pierwsze zegary na szkle są dostępne w naszym sklepie w czterech różnych formach. Proponujemy kwadratowe zegary szklane, okrągłe zegary szklane, pionowe zegary na szkle i poziome zegary na szkle. W zależności od formy, jaką lubi lub jakiej potrzebujesz. Po drugie każda z tych form jest dostępna w kilkuset wersjach. Jak to możliwe? Na szklany zegar można nadrukować najróżniejsze motywy. Posiadamy piękne ścienne zegary na szkle z motywami architektury, abstrakcji, krajobrazów, zwierząt, motywy dla dzieci i wiele innych. Bogactwo tematyczne wzorów sprawia, że nasze zegary szklane mogą być dekoracja w każdym pokoju – zarówno w salonie, sypialni czy pokoju dziecka. Dodatkowo, dzięki temu, że podstawą jest szkło mogą one wisieć również w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia.

Zapraszamy do naszych galerii szklanych zegarów na ścianę »

Czytaj także: