WallMuralia Blog

Szklane panele do kuchni - efekt WOW

szklany panel kuchenny - akwarium

Kto ma salon z aneksem kuchennym, zwykle staje przed poważnym wyzwaniem: kuchnia jest częścią dużego pokoju, w którym panuje jakiś styl, ład i porządek. Jak więc zagospodarować część kuchenną, żeby współgrała ona z salonem, nie dominowała nad nim, a jednocześnie była piękna i niebanalna.

Często jest tak, że kupujemy mieszkania z już urządzoną kuchnią lub aneksem kuchennym. A w niej zainstalowane są najczęściej meble drewnopodobne na wymiar, kafelki podłogowe i płytki w kolorze perłowym z ciemniejszymi żyłkami, podobne blaty. Niby wszystko gra – w końcu nie trzeba inwestować w nową kuchnię, ale nie zawsze trafia to w nasz gust i po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że w naszej kuchni nic się nie dzieje! Jest mdło i banalnie. Z drugiej strony z grozą myślimy o potencjalnym remoncie – zarówno ze względu na bałagan jaki oczywiście koszty.

Naprzeciw wychodzą nam nowoczesne formy dekoracji – takie jak panel szklany do kuchni. Niedrogie rozwiązanie, łatwe w montażu i niezwykle praktyczne. Na ścianie montujemy w końcu płytę z hartowanego szkła, którą z łatwością można utrzymać w czystości. Nie straszna nam para, temperatura i tłuszcz. Szmatka z płynem w zupełności wystarczy. Równie łatwy jest montaż takiego kuchennego panelu ze szkła. W zamawianym zestawie otrzymujemy klej, za pomocą którego po prostu przyklejamy panel na kuchenną ścianę. Pojawia się inny problem – który wzór wybrać? Panele kuchenne to dekoracja, na którą możemy cyfrowo nadrukować praktycznie wszystko. Stąd też w naszej galerii paneli do kuchni proponujemy kilka tysięcy różnorodnych tematycznie motywów.

Coś dla siebie znajdą fani krajobrazów, starej architektury, zwierząt i roślin. Jednak kiedy już wybierzemy odpowiedni dla nas i pasujący do naszej kuchni panel ze szkła, możemy być pewni efektu WOW – wywołanego zarówno u nas samych, jak też u naszych gości.

Zapraszamy do naszych galerii szklanych paneli do kuchni w różnym rozmiarze »

 

Może zainteresują Cię także wpisy:

Najpopularniejsze motywy na kuchennych panelach szklanych

Przepis na nowoczesną kuchnię

 

Czytaj także: