WallMuralia Blog

Pomysł na romantyczny wystrój wnętrz

szklany panel do kuchni róże kwiaty

Jesteś ciekaw, co można wymyślić na walentynki? Zastanawiasz się co zrobić by dobrze wypaść na spotkaniu? A może myślisz nad odpowiednim prezentem? Przede wszystkim, zadbaj o odpowiednią aranżację wnętrza. Walentynki to miłość, serca, kwiaty i wszystko co kojarzy nam się z romantycznością. Odpowiedni wystrój możesz osiągnąć dzięki wielu nowoczesnym dekoracjom ściennym.

Romantyczna Wenecja ozdobą na walentynki

Świętowanie walentynek mimo swojej ogromnej popularności, z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. Ten dzień to idealna okazja by zaskoczyć naszą drugą połówkę niespodzianką, którą zapamięta na długo. Święto zakochanych najlepiej obchodzić w romantycznej atmosferze, którą z łatwością uzyskasz stosując szklane obrazy. Pokaż tej osobie, że Ci na niej zależy i zabierz ją do Włoch, do Wenecji. Szklany foto obraz „Wenecja, Włochy pozwoli Wam odbyć tę podróż i poczuć się jak podczas miłosnego rejsu gondolą.

W naszej galerii znajdują się niewyobrażalne ilości przepięknych wzorów. Dzięki najwyższej jakości wydruku Twoje wnętrza na nowo zaczną wzbudzać podziw i zaciekawienie.

Jeśli szukasz niecodziennej dekoracji koniecznie musisz zapoznać się z naszymi naklejkami 3D naśladującymi efekt dziury w ścianie. Fototapety te potrafią nie tylko zwiększyć wizualnie przestrzeń, ale także nadać jej odpowiedni temat, skojarzenie. Nasze otoczenie odgrywa ogromną rolę w naszym samopoczuciu. Jeśli chodzi o Walentynki, szczerze polecamy motyw „Winogrona i wino” oraz „Kreta Grecja”

Dobrym pomysłem jest także wspólne przyrządzanie romantycznej kolacji. Wszystko odbywać się może w znacznie ciekawszej i milszej atmosferze dzięki dekoracjom kuchennym. Kilka świec idealnie oświetli czerwone kwiaty róży na Twojej szklanej desce do krojenia i szklanym panelu kuchennym. Kto by pomyślał, że tak niewielkie detale mogą wprowadzić tak wielkie zmiany?

Czytaj także: