WallMuralia Blog Inspiracje

Obrazy drukowane na płótnie idealne dla klasycznych wnętrz

Zdarza się, że ściany pięknie urządzonych mieszkań niestety często świecą pustkami. To niewykorzystany potencjał, ponieważ umeblowanie domu to nie wszystko – ściany również domagają się odpowiedniego ozdobienia. Tym sposobem wprowadzimy dodatkowe kolory do naszego życia. Jeżeli chcesz zawiesić oko na czymś ciekawym, najlepiej w tym celu zawiesić estetyczny foto obraz na ścianie!

Obrazy drukowane na płótnie idealne dla klasycznych wnętrz

W nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się szklane lub akrylowe obrazy o gładkich powierzchniach, podkreślających minimalistyczną stylizację. Natomiast klasyczne wnętrza wymagają klasycznych rozwiązań – dlatego polecamy obrazy drukowane na płótnie. W końcu żaden inny materiał nie zastąpi faktury tradycyjnego malarskiego tkanego płótna. To dekoratorski klasyk, który – nie bez powodu – nie wychodzi z mody od dekad.

Foto obrazy na płótnie z Twoim niepowtarzalnym nadrukiem

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy idą z duchem czasu, dlatego oferujemy błyskawicznie wydrukowany obraz z dowolną grafiką. Malowane farbami obrazy, owszem, mają swój klimat, jednak nie odwzorowują z hiperrealną dokładnością naszych zdjęć. Natomiast dzięki drukowi, na naszej ścianie może zawisnąć ulubiona fotografia rodzinna czy niezapomniany zachód słońca z wspaniałych wakacji… a to przecież ważne, żeby dekorować swój dom tak, by był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale żeby również przywoływał piękne wspomnienia.

Estetyczne obrazy drukowane na płótnie

Jeżeli jednak wolisz, żeby Twoje ściany zdobiły raczej uniwersalne obrazy, polecamy szeroki wybór gotowych grafik na płótnie. Zwłaszcza w mieszkaniach tradycyjnych czy stylizowanych na retro, szczególnie popularne są obrazy z martwą naturą, delikatnym motywem kwiatowym lub vintage grafiki, które podkreślają sentymentalny wystrój domu, nadając mu niepowtarzalny klimat. Dzięki naszym propozycjom, możesz oryginalnie uświetnić swój salon, sypialnię czy korytarz – w końcu każde wnętrze wymaga indywidualnego dopieszczenia.

W zależności od metrażu Twojego mieszkania, przygotowaliśmy foto obrazy drukowane na płótnie w różnych rozmiarach. Najlepiej jest przestronne wnętrza dekorować dużymi obrazami, a małe, mniejszymi – nie chcemy przecież, by nasze dekoracje zbytnio przytłaczały ciasne pomieszczenie lub ginęły na wielkiej gołej ścianie. Nasze obrazy na życzenie klienta, drukujemy w układzie pionowym lub poziomym, na płótnach o wymiarach od 50x100 do 70x140 – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł wybrać odpowiedni format, który idealnie wpasuje się w dotychczasową kompozycję swojego wnętrza.

Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrany obraz, przyczyni się do eleganckiego wystroju każdego pomieszczenia. To szybki i łatwy sposób na ciekawy design, z ukłonem w kierunku tradycyjnej sztuki malarskiej. Zachęcamy zarówno do indywidualnych projektów, jak i do skorzystania z naszych gotowych grafik.

____________________________________________________________________

Zobacz też:

DEKORACJE ŚCIENNE Z WŁASNYCH ZDJĘĆ – CO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAMY?

NAJMODNIEJSZE TRENDY WYSTROJU WNĘTRZ W ROKU 2020

Czytaj także: