WallMuralia Blog

Nowoczesne dekoracje ścienne z motywem wiosny

Wiosna, ach to ty! Znowu ptaki żywiej ćwierkają za oknem, słońce mocniej świeci, dzień się wydłuża, a pąki zaczynają zielenieć na drzewach – innymi słowy, natura budzi się do życia na wiosnę. Ta wyjątkowa pora roku dla wielu z nas jest tą najbardziej ulubioną. I nic dziwnego, skoro wydaje się jakby wiosną świat na nowo zaczynał nabierać kolorów. Chciałoby się wręcz zatrzymać ten czas na dłużej… na szczęście stało się to możliwe, z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi z motywem wiosny! Dzięki nowoczesnemu podejściu do dekoracji wnętrz, możesz tchnąć wiosenny powiew świeżości w swoje cztery ściany i cieszyć się wio-sną przez cały rok!

Nowoczesne dekoracje ścienne z motywem wiosny

Najpopularniejsze dekoracje wiosenne na ścianę

Na rynku dostępnych jest sporo gadżetów dekoracyjnych z motywem wiosny, jednak do najmodniejszych należą:

zegar szklany – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pionowy, poziomy, kwadratowy czy może okrągły zegar z motywem wiosennym, gwarantujemy, że za każdym razem, kiedy będzie wybijał kolejną godzinę lub gdy zwyczajnie spojrzysz na zegarek, poczujesz wiosnę w swoim sercu;
obrazy drukowane na szkle – oryginalna dekoracja na nowoczesnym materiale doskonale uświetni designerskie wnętrze. Natomiast gładka powierzchnia szkła jeszcze bardziej podkreśli świeżość wiosennych obrazów, a w dodatku ułatwi wiosenne po-rządki;
obrazy na płótnie canvas – gratka dla miłośników klasycznych form – wyrazista faktura płótna sprawi, że wiosenny obraz będzie nawiązywał do malarskich dzieł, a kwieciste wzory będą wyglądały jakby namalowane pędzlem.
Pomysłów na wprowadzenie odrobiny wiosny do swojego domu jest wiele. Samych motywów wiosennych jeszcze więcej. Do najczęstszych należą oczywiście rozmaite motywy kwiatowe – zarówno te graficznie zaprojektowane, jak i autentyczne fotografie żywych kwiatów: od przebiśniegów, po konwalie i stokrotki. Podobnie chętnie wybierane są wiosen-ne pejzaże, czyli całe łąki skąpane w promieniach słońca oraz zdjęcia lasów z przewagą żywej zieleni, o kojącym działaniu dla naszych oczu.

Zaproś wiosnę do swojego domu!

Przy wszystkich tych rozwiązaniach dekoracyjnych i odsłonach wiosny, można odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Nie bez powodu przecież natura nazywana jest najlepszym architektem. Dlatego, aranżując swoje wnętrza, korzystajmy z dobrodziejstw i piękna przyrody, a zwłaszcza z tej jej odsłony, w której na nowo rozbudza się do życia. Z pewnością wiele na tym estetycznie zyskamy i odświeżymy wygląd swojego domu czy mieszkania.

_________________________________________________________________________________________

OBRAZY NA PŁÓTNIE - DRUKOWANE DEKORACJE

DEKORACJE NA SZKLE – NOWOCZESNY DESIGN

Czytaj także: