Nowoczesne dekoracje ścienne z motywem wiosny

Nowoczesne dekoracje ścienne z motywem wiosny

Wiosna, ach to ty! Znowu ptaki żywiej ćwierkają za oknem, słońce mocniej świeci, dzień się wydłuża, a pąki zaczynają zielenieć na drzewach – innymi słowy, natura budzi się do życia na wiosnę. Ta wyjątkowa pora roku dla wielu z nas jest tą najbardziej ulubioną. I nic dziwnego, skoro wydaje się jakby wiosną świat na nowo zaczynał nabierać kolorów. Chciałoby się wręcz zatrzymać ten czas na dłużej… na szczęście stało się to możliwe, z nowoczesnymi dekoracjami ściennymi z motywem wiosny! Dzięki nowoczesnemu podejściu do dekoracji wnętrz, możesz tchnąć wiosenny powiew świeżości w swoje cztery ściany i cieszyć się wiosną przez cały rok!

Najpopularniejsze dekoracje wiosenne na ścianę

Na rynku dostępnych jest sporo gadżetów dekoracyjnych z motywem wiosny, jednak do najmodniejszych należą:

• zegar szklany – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pionowy, poziomy, kwadratowy czy może okrągły zegar z motywem wiosennym, gwarantujemy, że za każdym razem, kiedy będzie wybijał kolejną godzinę lub gdy zwyczajnie spojrzysz na zegarek, poczujesz wiosnę w swoim sercu;
• obrazy drukowane na szkle – oryginalna dekoracja na nowoczesnym materiale doskonale uświetni designerskie wnętrze. Natomiast gładka powierzchnia szkła jeszcze bardziej podkreśli świeżość wiosennych obrazów, a w dodatku ułatwi wiosenne porządki;
• obrazy na płótnie canvas – gratka dla miłośników klasycznych form – wyrazista faktura płótna sprawi, że wiosenny obraz będzie nawiązywał do malarskich dzieł, a kwieciste wzory będą wyglądały jakby namalowane pędzlem.
Pomysłów na wprowadzenie odrobiny wiosny do swojego domu jest wiele. Samych motywów wiosennych jeszcze więcej. Do najczęstszych należą oczywiście rozmaite motywy kwiatowe – zarówno te graficznie zaprojektowane, jak i autentyczne fotografie żywych kwiatów: od przebiśniegów, po konwalie i stokrotki. Podobnie chętnie wybierane są wiosenne pejzaże, czyli całe łąki skąpane w promieniach słońca oraz zdjęcia lasów z przewagą żywej zieleni, o kojącym działaniu dla naszych oczu.

Zaproś wiosnę do swojego domu!

Przy wszystkich tych rozwiązaniach dekoracyjnych i odsłonach wiosny, można odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Nie bez powodu przecież natura nazywana jest najlepszym architektem. Dlatego, aranżując swoje wnętrza, korzystajmy z dobrodziejstw i piękna przyrody, a zwłaszcza z tej jej odsłony, w której na nowo rozbudza się do życia. Z pewnością wiele na tym estetycznie zyskamy i odświeżymy wygląd swojego domu czy mieszkania.

_________________________________________________________________________________________

OBRAZY NA PŁÓTNIE - DRUKOWANE DEKORACJE

DEKORACJE NA SZKLE – NOWOCZESNY DESIGN

 

Czytaj także:
13.10.2021

Przytulny salon w stylu rustykalnym - porady i inspiracje

Rustykalna aranżacja wnętrz to jeden z najpopularniejszych stylów projektowania. Dzieje się tak, ponieważ zaprojektowanie przestrzeni w tym stylu wnosi do domu ciepło i prostotę. Wielu właścicieli domów chce mieć w swoich pomieszczeniach przytulną, naturalną atmosferę, a taki nastrój wprowadzają właśnie odcienie i faktury Ziemi. Tym razem podpowiadamy Wam, jak urządzić salon w stylu rustykalnym. Będzie komfortowo i gościnnie!

więcej
02.09.2021

Jak urządzić łazienkę? Praktyczny poradnik i inspiracje

Łazienka ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Aby zainspirować Cię do zaprojektowania Twojej przestrzeni w nowym, lepszym wydaniu, przedstawimy Ci nasze ulubione sposoby na aranżację łazienki.

więcej
06.08.2021

Jak urządzić mały pokój dla dwójki dzieci? Pomysły i inspiracje na aranżację wnętrza dla rodzeństwa

Gdy liczba sypialni jest ograniczona, to wspólny pokój dla dzieci staje się koniecznością. Dobrym pomysłem przed remontem będzie zebranie inspiracji na sypialnianą przestrzeń z dwoma łóżkami. Podpowiemy Ci, jak zorganizować małe pomieszczenie, aby stało się funkcjonalnym miejscem do odpoczynku, nauki oraz kreatywnej zabawy.

więcej
08.07.2021

Jak modnie urządzić przedpokój - aranżacje i inspiracje, które zachęcą Cię do zmian!

Korytarz to wizytówka całego domu. To pierwsze pomieszczenie, które widzą goście, dlatego bardzo ważne jest, aby było one zaprojektowane nie tylko funkcjonalnie, ale również reprezentacyjnie. Przedpokój ma być stylowym wstępem do całego domu.

więcej