WallMuralia Blog

Dekoracje ścienne z własnych zdjęć – co najczęściej wybieramy?

Nie ma nic piękniejszego niż możliwość powrotu do wspomnień, które wywołują w nas pozytywne emocje. Ślub, narodziny dziecka, pierwsze wspólne wakacje, obrona pracy magisterskiej – do takich chwil aż chce się wracać. Zdjęcia są więc jak zamknięte wspomnienia. Pozwalają w dowolnym momencie przenieść się w czasie. Z tego powodu bardzo często trafiają nie tylko do albumów, ale także na ścianę, w postaci multiramek lub obrazów na płótnie. Stanowią osobistą i jednocześnie nowoczesną dekorację, która nadaje wnętrzu duszę i niepowtarzalny charakter.

Dekoracje ścienne z własnych zdjęć

Obrazy na płótnie – chwytaj chwile

Pamięć bywa ulotna, ale zdjęcie jest wieczne. Jeśli chcesz więc, aby wspomnienie było cały czas żywe, postaw na obraz na płótnie przedstawiający ważny dla Ciebie moment. To bardzo oryginalna alternatywa dla tradycyjnej ramki. Możesz wybrać obraz w dowolnym rozmiarze i kształcie, dzięki czemu dopasujesz go do konkretnego pomieszczenia.

Obrazy na płótnie pięknie prezentują się w salonie i sypialni, dodając wnętrzu osobistego charakteru. Wybór wspomnienia, do którego chcesz wracać, zależy wyłącznie od Ciebie. Pierwszy krok Twojego dziecka? A może wakacje za Twoją pierwszą wypłatę? Jesteśmy zdania, że każda taka chwila jest warta zapamiętania i wyeksponowania.

Zalety obrazów na płótnie

Wielość rozmiarów i oryginalny charakter to nie jedyne zalety obrazów na płótnie z własnym zdjęciem. Ich atutem jest także ponadczasowość. Trendy aranżacyjne się zmieniają. Dziś modne są motywy kwiatowe, jutro geometryczne wzory, tymczasem Twoje zdjęcie nie zdezaktualizuje się nigdy.

Dla Ciebie i Twoich bliskich będzie zawsze pasować, ponieważ jest czymś więcej niż tylko nowoczesnym elementem dekoracyjnym. Poza tym obrazy na płótnie są wykonywane za pomocą wysokiej jakości nadruku cyfrowego, co sprawia, że ich kolory są intensywne, a detale dobrze widoczne.

Piękno w nowoczesnym wydaniu, czyli obrazy na szkle akrylowym

Szkło akrylowe to bardzo wdzięczny materiał. Nie dość, że elegancko się prezentuje, to jeszcze jest zdecydowanie bardziej odporne na stłuczenia niż tradycyjne szkło. Zdjęcie w postaci obrazu ze szkła akrylowego wygląda po prostu magicznie, a uwieczniona chwila zyskuje na znaczeniu. Najbardziej popularne są obrazy ze szkła akrylowego przedstawiające zdjęcia z sesji ślubnych, chrztów, sesji ciążowych i noworodkowych, wakacji oraz innych ważnych uroczystości i wydarzeń. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Zdjęcie w takiej formie to małe arcydzieło – obraz jest niezwykle naturalny, a osoby wyglądają jak żywe.

Gdzie można powiesić obraz ze szkła akrylowego?

Obrazy ze szkła akrylowego praktycznie wszędzie prezentują się pięknie i okazale. W zależności od rodzaju, mogą stanowić dekorację holu lub korytarza, salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego. Zdjęcia ślubne pięknie wyglądają na honorowym miejscu w salonie, na przykład nad kominkiem lub kanapą. Sesje ciążowe i noworodkowe pasują do pokoików dziecięcych i sypialni rodziców.

Z kolei obrazy przedstawiające zdjęcia z wakacji lub portrety rodzinne fajnie wyglądają w holu lub na korytarzu. Tak naprawdę to, gdzie umieścisz obrazy ze szkła akrylowego ze swoim zdjęciem, zależy tylko od Ciebie. Ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia.

________________________________________________________________________________

DEKORACJE NA SZKLE – NOWOCZESNY DESIGN

OBRAZY NA PŁÓTNIE - DRUKOWANE DEKORACJE

 

 

 

Czytaj także: