Dekoracje na szkle – nowoczesny design

Dekoracje na szkle – nowoczesny design

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. Do tego akcenty metalu czy szkła. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

Jak za pomocą szklanych dekoracji odmienić wnętrze mieszkania? 

Wśród nowoczesnych form dekoracji możemy znaleźć coraz więcej elementów, w których wykorzystywane jest szkło. W naszych kuchniach królują panele na szkle, na blatach i stołach leżą szklane deski do krojenia a na ścianach wiszą fotoobrazy na szkle i szklane zegary ścienne. Jak widać zapotrzebowanie i popularność dekoracji na szkle stale rośnie. Nic dziwnego. Szkło wykorzystywane jako podstawa dekoracji ma wiele zalet i chyba każdy przyzna wygląda niezwykle efektownie.

Przede wszystkim szkło to nowoczesny design, prostota i ten połysk, który daje. To również niezwykle wdzięczny podkład, na który można w cyfrowej technice nadruku nanieść praktycznie każde zdjęcie w dobrej rozdzielczości. Właśnie połączenie zalet szkła z jakością nadruku pozwala tworzyć takie niezwykłe dekoracje.

Dzięki dowolności nadruku można tworzyć nieskończenie wiele pięknych i unikalnych motywów, które potem możemy wykorzystywać w dowolnych pomieszczeniach. Pokojach w domu, biurach, sklepach czy punktach usługowych. Wystarczy wybrać motyw pasujący tematycznie do danego pomieszczenia lub jego przeznaczenia i mamy piękną i unikalną dekorację na szkle. Po drugie możemy być pewni, że dzięki zaletom szkła nasz szklany panel do kuchniobraz na szkle czy szklany zegar będą się charakteryzować bogactwem nasyconych kolorów podkreślonych dodatkowo delikatnym połykiem jakie daje szkło.

Zapraszamy do naszych galerii obrazów na szkleszklanych paneli do kuchni i zegarów na szkle »

 

Może zainteresują Cię także wpisy:

Najmodniejsze trendy wystroju wnętrz w roku 2020

Przepis na nowoczesną kuchnię

Zegary na szkle - ciekawa alternatywa

Czytaj także:
13.10.2021

Przytulny salon w stylu rustykalnym - porady i inspiracje

Rustykalna aranżacja wnętrz to jeden z najpopularniejszych stylów projektowania. Dzieje się tak, ponieważ zaprojektowanie przestrzeni w tym stylu wnosi do domu ciepło i prostotę. Wielu właścicieli domów chce mieć w swoich pomieszczeniach przytulną, naturalną atmosferę, a taki nastrój wprowadzają właśnie odcienie i faktury Ziemi. Tym razem podpowiadamy Wam, jak urządzić salon w stylu rustykalnym. Będzie komfortowo i gościnnie!

więcej
02.09.2021

Jak urządzić łazienkę? Praktyczny poradnik i inspiracje

Łazienka ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Aby zainspirować Cię do zaprojektowania Twojej przestrzeni w nowym, lepszym wydaniu, przedstawimy Ci nasze ulubione sposoby na aranżację łazienki.

więcej
06.08.2021

Jak urządzić mały pokój dla dwójki dzieci? Pomysły i inspiracje na aranżację wnętrza dla rodzeństwa

Gdy liczba sypialni jest ograniczona, to wspólny pokój dla dzieci staje się koniecznością. Dobrym pomysłem przed remontem będzie zebranie inspiracji na sypialnianą przestrzeń z dwoma łóżkami. Podpowiemy Ci, jak zorganizować małe pomieszczenie, aby stało się funkcjonalnym miejscem do odpoczynku, nauki oraz kreatywnej zabawy.

więcej
08.07.2021

Jak modnie urządzić przedpokój - aranżacje i inspiracje, które zachęcą Cię do zmian!

Korytarz to wizytówka całego domu. To pierwsze pomieszczenie, które widzą goście, dlatego bardzo ważne jest, aby było one zaprojektowane nie tylko funkcjonalnie, ale również reprezentacyjnie. Przedpokój ma być stylowym wstępem do całego domu.

więcej