WallMuralia Blog

Dekoracje na szkle – nowoczesny design

szklane dekoracje na ścianę

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. Do tego akcenty metalu czy szkła. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

Jak za pomocą szklanych dekoracji odmienić wnętrze mieszkania? 

Wśród nowoczesnych form dekoracji możemy znaleźć coraz więcej elementów, w których wykorzystywane jest szkło. W naszych kuchniach królują panele na szkle, na blatach i stołach leżą szklane deski do krojenia a na ścianach wiszą fotoobrazy na szkle i szklane zegary ścienne. Jak widać zapotrzebowanie i popularność dekoracji na szkle stale rośnie. Nic dziwnego. Szkło wykorzystywane jako podstawa dekoracji ma wiele zalet i chyba każdy przyzna wygląda niezwykle efektownie.

Przede wszystkim szkło to nowoczesny design, prostota i ten połysk, który daje. To również niezwykle wdzięczny podkład, na który można w cyfrowej technice nadruku nanieść praktycznie każde zdjęcie w dobrej rozdzielczości. Właśnie połączenie zalet szkła z jakością nadruku pozwala tworzyć takie niezwykłe dekoracje.

Dzięki dowolności nadruku można tworzyć nieskończenie wiele pięknych i unikalnych motywów, które potem możemy wykorzystywać w dowolnych pomieszczeniach. Pokojach w domu, biurach, sklepach czy punktach usługowych. Wystarczy wybrać motyw pasujący tematycznie do danego pomieszczenia lub jego przeznaczenia i mamy piękną i unikalną dekorację na szkle. Po drugie możemy być pewni, że dzięki zaletom szkła nasz szklany panel do kuchni, obraz na szkle czy szklany zegar będą się charakteryzować bogactwem nasyconych kolorów podkreślonych dodatkowo delikatnym połykiem jakie daje szkło.

Zapraszamy do naszych galerii obrazów na szkle, szklanych paneli do kuchni i zegarów na szkle »

 

Może zainteresują Cię także wpisy:

Najmodniejsze trendy wystroju wnętrz w roku 2020

Przepis na nowoczesną kuchnię

Zegary na szkle - ciekawa alternatywa

 

Czytaj także: