WallMuralia Blog

Przepis na nowoczesną kuchnię

pomarańcza na szklanym panelu w kuchni

Szklane panele do kuchni ze wzorami owoców, napojów i innych pokarmów to typ dekoracji, który powinien pojawić się w każdym domu. Zgodnie z obecnie obowiązującymi trendami, na naszych szklanych panelach kuchennych znajdziecie wiele motywów z soczystą, zdrową żywnością. Dekoracje te odznaczają się wzbudzającymi podziw, naturalnymi kolorami.

Panel kuchenny ze szkła z motywem owocu pomarańczy pod wodą to idealny przykład nowoczesnego designu. Błyszczące, hartowane szkło wygląda na ścianie zupełnie inaczej niż znana już wszystkim glazura. Najwyższa jakość nadruku sprawia, że wybrany przez nas obraz wygląda jak żywy.

Widok pomarańczy lub innego owocu w naszej kuchni sprawi, że nabierzemy apetytu, a cały proces gotowania stanie się bardziej satysfakcjonujący. Na pewno poprawi i ustabilizuje to nasz dzienny rytm. Często nie jemy, ponieważ nie mamy ochoty przygotowywać posiłku. Wtedy też zazwyczaj sięgamy po niezdrowe przekąski. Szklany panel do kuchni ze wzorem pomarańczy zachęci Cię do przygotowywania zdrowych posiłków oraz przypomni o spożywaniu owoców!

Obecność owoców i innej zdrowej żywności w Twoim domu jest niezwykle istotna szczególnie, gdy wychowujesz dzieci.
Pozwól im polubić owoce i ułatw wprowadzenie ich do diety za pomocą nowoczesnej kuchennej dekoracji.

Oto kilka owocowych propozycji:

  1. Szklany Panel Dekor Szkło Owoce i Woda
  2. Panel Do Kuchni Truskawki i Woda
  3. Panel Do Kuchni Owoce i Warzywa

Nowoczesna kuchnia to nowoczesne dekoracje. Szklane panele z nadrukiem będą idealnym wyjściem dla każdego, kto dąży do idealnego wyglądu swojej kuchni.

Ścienne panele ze szkła są łatwe w utrzymaniu i bardzo łatwo zmyć z nich brud, przez co mogą dobrze prezentować swoje fotorealistyczne widoki.

 

Może zainteresują Cię także wpisy:

Najpopularniejsze motywy na kuchennych panelach szklanych

Szklane panele do kuchni - efekt WOW

Czytaj także: